• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від благодійників з Німеччини молоді матусі Покровська отримали сучасні бебі-бокси

eye

583

12.07.2023 18:48

Новини громад

img

Покровська громада продовжує отримувати допомогу з різних куточків світу. Днями за підтримки заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної з Німеччини до перинатального центру Покровська від БО Munchen Hilft Ukraine надійшли 50 «пакунків малюка», які сьогодні отримали майбутні молоді матусі та місцеві породілля. 

Вологі серветки, креми, пелюшки, дитяче харчування та ще багато корисних речей як для малюків, так і їхніх матусь. Саме такий набір міститься в кожній коробці, які поштою з Німеччини прибули до Покровська.

І вже сьогодні заступниці начальника Покровської МВА Олена Харчевна та Маргарита Ідрісова разом із керівниками медустанов вручили подарунки породіллям, які зараз знаходяться в перинатальному центрі. 

«У нас з’явились нові друзі – благодійна організація Munchen Hilft Ukraine, до якої входять українці та європейці з інших країн. Вони запропонували нам допомогу – передали для місцевих породіль 50 бебі-боксів, які містять дуже корисні речі. Ми дуже вдячні за таку допомогу і сподіваємось на подальшу співпрацю», - зазначила Олена Харчевна. 

Слова вдячності благодійникам та майбутнім матусям висловила і Маргарита Ідрісова: «Дякуємо вам, що в такий неспокійний для України час ви продовжуєте наш рід та народжуєте маленьких українців та українок. Щасливої їм долі, а нам всім миру та терпіння». 

Як розповів керівник покровського перинатального центру, який сьогодні є єдиним на Донеччині, фахівці якого приймають передчасні пологи та пологи з акушерськими патологіями, на місяць у стінах медзакладу з’являються на світ близько 30 малюків.

На сьогодні у центрі вже 12 новонароджених та ще 19 жінок чекають на появу малюків. Усього на обліку в жіночій консультації Покровської КЛІЛ перебувають 192 жінки.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію