Понад 966 мільйонів гривень аліментів – за І півріччя 2023 року

11.07.2023 17:58

За 6 місяців 2023 року державні виконавці Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції стягнули понад 966 мільйонів гривень аліментної заборгованості. Зокрема статистика по областях склалася наступним чином:

• Донеччина стягнуто майже 83 млн грн;
  • Луганщина – понад 18 млн грн;
  • Полтавщина – близько 280 млн грн;
  • Сумщина – майже 194 млн грн;
  • Харківщина – більше як 196 млн грн;
  • Чернігівщина – 195,5 млн грн.

Важливо пам’ятати, якщо розмір заборгованості по сплаті аліментів перевищує 4 місяці (3 місяці для батьків тяжко хворої дитини або дитини з інвалідністю), окрім арешту банківських рахунків та майна, а також внесення інформації про неплатника аліментів до Єдиного реєстру боржників передбачена можливість державного виконавця застосовувати до боржника тимчасові обмеження у праві:

• виїзду за межі України;
  • керування транспортними засобами;