Інспектори ККСН підвищують свою кваліфікацію для захисту вразливих груп населення

07.07.2023 11:43

Інспектори Комітету Самоорганізації населення пройшли тренінг на тему негайного гендерночутливого реагування на надзвичайні ситуації.

Під час тренінгу інспектори засвоїли важливі знання та навички, що дозволять їм ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечити захист вразливих осіб, зокрема жінок та дітей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

"Цей тренінг дозволяє нам розширити нашу професійну компетентність та вміння реагувати на складні ситуації. Ми навчаємось бути гендерночутливими та забезпечувати захист кожної людини, незалежно від її статі чи віку." - поділилася своїми враженнями одна з учасниць тренінгу.

Покровська МВА знаходить шляхи для професійного розвитку ККСН, щоб забезпечити якісну допомогу якомога більшій кількості мешканців громади.