Юних мешканців Покровської громади запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Спадщина - безцінний дар»

06.07.2023 14:31

Український державний інститут культурної спадщини протягом останніх чотирьох років проводить всеукраїнський конкурс дитячих малюнків, в якому беруть участь школярі та учні шкіл мистецтв зі всіх регіонів України.

Конкурс присвячений пам’яткам культурної спадщини та проводиться з метою привертання уваги до захисту і збереження культурної спадщини, її популяризації, розвитку пізнавального інтересу у дітей й виховання почуття поваги та дбайливого ставлення до історичних та культурних цінностей.

Конкурс проводиться з 28 червня по 20 вересня за двома віковими категоріями:

- школярі від 6 до 12 років;
 - школярі від 13 до 17 років.

Подати творчу роботу на Конкурс можуть представники Учасника (батьки, інші родичі або представники освітніх установ), при цьому в Заявці, направленої на електронну пошту udiks@ukr.net до 20.09.2023, повинні бути вказані як контакти представника (ПІБ., точна адреса, телефон, електронна пошта), так і точні відомості про автора творчої роботи (ПІБ., вік, школа) також відомості про пам'ятку культурної спадщини (назва, місцезнаходження, коротка довідка (за бажанням).

Малюнок повинен бути виконаний на папері (полотні) формату не менше А4 (210мм х 290мм) і не більше АЗ (420мм х 580мм) в будь-якій техніці (аквареллю, олією, пастеллю, олівцем). Малюнки подаються на конкурс шляхом направлення оригіналів творчих робіт на відділення Нової Пошти № 72 (м. Київ).

Отримувач Романченко В'ячеслав Віталійович - моб. тел. (096-575-75-00) до 25 вересня 2023 р. Витрати, пов'язані з виконанням та надсиланням робіт, за кошт Учасників Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються. Роботи стають власністю Організатора Конкурсу.

Нагородження переможців та заохочення всіх учасників Конкурсу відбудеться 13 жовтня.

Більше подробиць за телефоном: 044-272-52-66