• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні для Піщанського старостинського округу визначний день

eye

436

01.07.2023 15:36

Новини громад

img

1 липня у Покровській громаді відзначають День Піщанського старостинського округу. 

В умовах війни вже другий рік поспіль святкування проходить без масових заходів. Втім, не зважаючи на відсутність святкових заходів, до села завітала начальниця Управління по роботі з територіями Покровської МВА Олена Носач, яка привітала мешканців округу та передала від керівництва Покровської МВА почесні грамоти активним жителям.

"Вітаю жителів Піщанського старостинського округу зі святом! А також від імені начальника Покровської МВА Сергія Добряка та його заступниці Наталії Іваньо хочу подякувати членам квартальних комітетів за їх сумлінну працю, високий рівень професіоналізму та активну участь у житті не лише округу, а й всієї громади", - зазначила Олена Носач. 

У святковий день місцеві мешканці зібрались невеличким колом, щоб поспілкуватися один з одним, згадати історію округу та поділитись досвідом, подумати над планами щодо розвитку маленької Батьківщини.

Звернулась до односельців й староста, Альона Бражко, яка також привітала присутніх зі святом, побажала усім міцного здоров’я та подякувала небайдужим людям за спільне вирішення нагальних потреб усього округу: «Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і мирного неба над головою. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб округ розвивався, оновлювався і змінювався на краще».

Варто зазначити, що Піщанський старостинський округ охоплює 4 населених пунктів - с. Звірове, с. Піщане, с. Солоне та с. Вовкове. Наразі в окрузі проживає понад 900 осіб.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію