• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Потрібно говорити про потреби українських міст та доносити їх до інших країн», – генеральний директор ГО «Український фокус» Брок Бірман під час візиту до Покровської громади 

eye

1006

30.06.2023 21:06

Новини громад

img

Сьогодні, 30 червня, відбулась зустріч генерального директора американської громадської організації «Український фокус» Брока Бірмана з керівниками Донецької обласної та Покровської міської ВА, у ході якої були оговорені нагальні потреби громад регіону, зокрема, Покровської. 

Про стан справ у громаді іноземним гостям розповів начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк: 

«По-перше, висловлюємо подяку уряду та народові Америки за систематичну підтримку. Покровськ — тилове місто, на базі якого створено евакуаційний хаб. До нього з різних куточків Донеччини евакуюють мешканців. Сьогодні у нашій громаді офіційно зареєстровано понад 8 тисяч ВПО, яким ми надаємо допомогу з різних питань». 

Одним з таких є житлове питання, тож керівники Покровської МВА звернулись до керівника «Українського фокусу» з проханням про допомогу в облаштуванні гуртожитку для ВПО. 

В якому стані наразі будівля та що треба в ній змінити, аби мешканці, евакуйовані із зон бойових дій, відчували себе комфортно, представники американської сторони подивились «на місці». 

Під час зустрічі сторони обговорили безпекову ситуацію. Зараз в Покровській ТГ нараховується 900 пошкоджених об’єктів. Росіяни цілеспрямовано нищать інфраструктуру громад Донеччини, руйнують школи та дитячі садки. Тим самим, позбавляють дітей можливості розвиватися та здобувати освіту. 

Наочним прикладом цього є пошкоджений в наслідок обстрілу восени минулого року НВК №2. 

Під час зустрічі окрему увагу було приділено і темі медицини та надання якісних послуг населенню. 

Представники ГО «Український фокус» ознайомились з роботою Покровської КЛІЛ та поспілкувались з керівницями медичних установ міста. 

За словами Брока Бірмана, сьогодні надзвичайно важливо говорити про потреби українських міст та доносити їх до інших країн. 
Пан Бірман пообіцяв, що після повернення до США зустрінеться з губернаторами різних штатів для того, щоб визначити максимально результативний варіант партнерства з Донецькою областю, а після цього розвивати партнерські стосунки між містами Донеччини та США.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Співпраця з Human Front Aid: переселенці з Донеччини отримали допомогу в Олександрії

Керівниця гуманітарного хабу «Єднання» Покровської міської військової адміністрації Ольга Гребенькова відвідала місто Олександрію з метою надання підтримки внутрішньо переміщеним особам з Донецької області.

eye

13

Новини громад

26 червня 2025 12:30

Ворог полює на все, що рухається: у Покровську внаслідок влучання FPV-дрона загинув водій автівки

25 червня о 02:30 росіяни поцілили БПЛА «Молнія» по м. Родинське. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватне домоволодіння. Інформація щодо постраждалих не надходила.

eye

27

Новини громад

26 червня 2025 09:20

Захист інтересів дітей — на першому місці: підсумки засідання Комісії з прав дитини

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

eye

37

Новини громад

25 червня 2025 19:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію