Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Покровської міської територіальної громади

30.06.2023 13:57

Наразі ми прагнемо вивчити думку мешканців щодо перейменування об’єктів топоніміки міст, тому Покровська міська військова адміністрація пропонує надати пропозиції щодо нових назв.

Організатор громадського обговорення: Покровська міська військова адміністрація

Найменування об’єктів топоніміки, що пропонуються для перейменування: згідно з Додатком.

Надання пропозицій: Надати пропозиції можна до 03 серпня 2023 року (включно):

• на електронну пошту krs.v@dn.gov.ua з приміткою "перейменування об’єктів топоніміки"
  • у письмовій формі на адресу: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11 будівля міської ради, відповідальна особа Птушко Олена Іллівна, (тел. 380978791633).

Строк надання пропозицій: протягом 30 днів з дня оприлюднення даного оголошення (до 03.08.2023 включно).

Порядок надання пропозицій: Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Анонімні листи не розглядаються.

Результати: Результати запропонованих нових назв об’єктів топоніміки буде опубліковано на офіційному сайті Покровської міської військової адміністрації

Додаток з переліком топонімів