• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

єВідновлення: збір даних щодо пошкодженої нерухомості триває

eye

315

29.06.2023 17:03

Новини громад

img

У рамках програми "єВідновлення" продовжується робота комісії з компенсації за пошкоджену нерухомість у Покровську. Вже отримано 25 заявок, з яких 16 стосуються приватного сектору, а 9 — квартир у багатоквартирних житлових будинках. Про це повідомила завідувачка сектору з обліку та розподілу житла житлово-комунального відділу Покровської міської ради Ольга Тітова.

Проте, виявлено, що будинок за адресою вул. Чернишевського, 16 має великі пошкодження і, на жаль, не підлягає включенню до програми відновлення пошкодженого майна.

"У деяких випадках ще не були складені акти обстеження через те, що заявники перебувають за кордоном. Втім, працівники програми ведуть переговори зі заявниками для отримання необхідних документів та проведення обстеження", - зауважила Ольга Тітова.

Також є адреси, на яких обстеження ще не було проведено у зв'язку з відсутністю довідок про судимість. Робота з цими заявками ще триває, і очікується, що незабаром будуть здійснені обстеження та прийняті відповідні рішення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

58

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію