• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Котельню, яка опалює селище Динзаводу, ретельно готують до наступного опалювального сезону

eye

407

29.06.2023 16:39

Новини громад

img

Котельня №14, що обігріває будинки мешканців селища Динзаводу, одна з найбільших у місті та найстаріших. Минулого року, через щоденні відключення електро- та водопостачання, відбувалися постійні пориви мережі та зупинка котлів. Зараз на котельні тривають капітальні ремонтні роботи з заміни обладнання.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, КП «Покровськтепломережа» надає послуги мешканцям 504 житлових будинків та 120 бюджетним установам. У громаді 23 працюють 23 котельні, 20 з яких – на балансі Тепломережі. 

«Сьогодні по усім напрямкам та об`єктам триває робота з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Такого навантаження на ремонтні бригади вже не було декілька років. Минула зима видалась досить складною. Ми не лише ліквідовували аварійні ситуації, а й складали карту місць, де існують проблеми. Одним з них є селище Динасового заводу», - зазначив Олексій Стебель. 

Котельня №14 – одна з найстаріших. Працює з 1947 року. Саме через такий поважний вік більшість обладнання вже застаріло і вже давно потребувало капітального ремонту. 

«Була дуже важка зима: постійні пориви та аварії. Люди працювали цілодобово, щоб дати мешканцям селища тепло. Взагалі стояло питання щодо неможливості запустити котельню. Крім відсутності централізованого водопостачання, люди розбирали воду з системи, спускали з батарей», поділилась спогадами майстриня дільниці № 2 Віра Циганок. 

Аби уникнути подібних ситуацій в майбутньому сезоні, комунальники вже зробили великий обсяг робіт. 

«На даний час 100% виконаний ремонт насосного обладнання - це близько 12 одиниць насосів. Повністю замінена запірна арматура, засувки, виконана заміна теплових мереж. Все обладнання ремонтується власноруч, силами робітників підприємства. В планах виконати підрядною організацією ремонт двох котлів цієї котельні зі 100% заміною теплових труб. Здати ці котли планується в кінці вересня», - розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко. 

Заміна запірної арматури для комунальників - надзвичайно важливий процес. Робиться це для того, аби мати можливість в умовах зими та морозу відсікати один будинок, в якому стався порив, а не зупиняти їх цілий ряд. 

Аби котельня працювала безперебійно, по гуманітарній програмі тепломережа отримала потужний генератор потужністю 250 кВт. Його встановити планують саме на котельню №14. 

«Вже розпочалися підготовчі роботи з встановлення низьковольтного мережевого насоса на 380 вольтів. Якщо працюватиме генератор, у випадку  відключення електропостачання та зупинки котлів, теплоносії в системі продовжуватимуть циркулювати. Це дасть можливість не заморозити систему і підтримувати циркуляцію теплоносіїв до 10  годин», - додав Дмитро Гордієнко. 

Щодо переходу на альтернативне теплопостачання, то і в цьому напрямку триває робота.

Як зауважив Олексій Стебель, сьогодні разом з Облгазом розробляється технічна документація.

«Ми розуміємо, що за такий короткий термін складно виконати весь обсяг робіт. Тож наступний сезон 14 котельня також буде працювати для подачі теплоносія. Ми виконуємо ремонтні роботи, вкладаємо кошти в модернізацію систем, ремонт котлів, арматури. Впевнений, що взимку мешканці Покровської громади отримають якісні послуги», - зауважив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію