Передчасно пішов з життя начальник Управління державної казначейської служби у м.Покровськ Ігор Камчатний

27.06.2023 13:00

25 червня у віці 62 років обірвалось життя відомого покровчанина Ігоря Миколайовича Камчатного.

Останні 12 років він очолював Управління державної казначейської служби у Покровську. З 1982 по 2008 проходив службу в органах внутрішніх справ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, мав спеціальне звання – полковник міліції.

Два роки тому Ігор Миколайович був нагороджений медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України».

Покровська міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття родині померлого. Поділяємо з вами біль втрати.

Нехай добрий спомин про Ігоря Миколайовича та його внесок в розвиток Покровської громади завжди житиме в серцях рідних, друзів, колег — усіх, хто його знав та поважав.