• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На оздоровлення та відпочинок за кордоном чекають дітей Покровської громади

eye

737

27.06.2023 10:50

Новини громад

img

За інформацією від Донецької ОДА, Федеральне міністерство у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді Німеччини запрошує 60 молодих учасників у віці від 12 до 17 років разом із провожатими особами відвідати Prebelower Kinderlend e.V., розташований у Пребелові, Німеччина. Запланований період відпочинку триватиме з 29 липня до 12 серпня 2023 року.

Поїздку організовує Національна соціальна служба, а приймаюча сторона відповідає за всі витрати, включаючи комфортне проживання, харчування, цікаву програму відпочинку та медичне страхування для всіх учасників. Також передбачено безкоштовний проїзд автобусом до/з польсько-українського кордону.

Протягом 14 днів програма включає різноманітні заходи, такі як походи, сплави на каное, будівництво плотів, спортивні ігри (футбол, волейбол), творчі заняття (розмальовування футболок), вечори барбекю та розведення багаття. Крім того, передбачені дві великі одноденні поїздки, одна з яких до міста Берлін.

Відповідно до встановленого порядку організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок, облдержадміністрація відбирає групу дітей, призначає провожатих осіб і подає необхідний пакет документів до Національної соціальної служби для отримання згоди на виїзд. 

Заявки приймаються в Управлінні соціального захисту населення в кабінеті номер 5 з 8:00 до 15:00 до 28 червня 2023 року включно.

“Ця ініціатива надає унікальну можливість для дітей з Донецької області відпочити та оздоровитись за кордоном. Усі зацікавлені батьки та опікуни можуть подати свої заявки в УСЗН у кабінеті номер 5, до 28 червня. Всі можуть скористатися цією прекрасною можливістю для своїх дітей.” - розповіла начальниця Покровського УС3Н Ірина Бонзюх.

Організація подібних виїздів на оздоровлення та відпочинок за кордоном є важливою ініціативою, яка сприяє розвитку та збагаченню життєвого досвіду дітей. Вона надає можливість дітям не лише насолодитися відпочинком, але й познайомитися з новими країнами, культурами та людьми. Такі події сприяють їхньому особистісному зростанню, розвитку навичок командної роботи, самостійності та культурного розширення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію