• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА долучилася до тренінгу з протидії торгівлі людьми: Комплексне реагування на проблему та захист прав постраждалих

eye

517

26.06.2023 13:05

Новини громад

img

У місті Дніпро, 22 червня розпочався дводенний тренінг “Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі боротьби з торгівлею людьми”. Цей тренінг є частиною проєкту "Комплексне реагування на проблему торгівлі людьми, експлуатації та гендерно зумовленого насильства, а також захист прав постраждалих від війни осіб в Донецькій області". 

Проєкт реалізується громадською організацією "Альянс за громадянські права" за сприяння Донецької облдержадміністрації, Міжнародної організації з міграції (МОМ) та з фінансовою підтримкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Від Покровської громади участь у заході взяла заступниця начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Яна Штурхецька. 

Протягом тренінгу були розглянуті різні аспекти торгівлі людьми, зокрема міфи, стереотипи та факти, масштаби торгівлі людьми, актуальні тенденції в цій сфері, причини та наслідки цього злочину. Було також досліджено групи ризику, стадії торгівлі людьми та основні ознаки цього явища. 

Окрема увага була приділена нормативно-правовій базі протидії торгівлі людьми, яка включає як міжнародні, так і національні законодавчі акти. Також були розглянуті відмінності між торгівлею людьми та іншими формами порушення прав людини, такими як порушення трудового законодавства, погані умови праці та нелегальне працевлаштування.

“Цей тренінг є важливою ініціативою, спрямованою на посилення захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми та експлуатації, а також тих, чиї права були порушені внаслідок конфлікту”, – поділилася враженнями від заходу Яна Штурхецька. 

Організатори тренінгу планують, що його результати будуть використані для подальшого покращення роботи місцевих механізмів протидії торгівлі людьми та підтримки постраждалих осіб. 

Подібні проєкти допомагають підвищити обізнаність, зміцнити юридичну базу та підвищити ефективність заходів протидії цьому серйозному порушенню прав людини.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію