Старостинські округи Покровської громади отримали ємності для води

26.06.2023 11:40

Унаслідок руйнувань інфраструктури водопостачання, через збройну агресію рф, у частині населених пунктів Покровської громади було припинено централізоване водопостачання.

Для забезпечення соціально-побутових потреб якомога більшої кількості мешканців старостинських округів Покровської громади щодня здійснюється підвезення питної та технічної води. Щоб вони мали змогу зберігати цю воду, Покровська МВА звернулась до гуманітарної організації «Людина в біді» з проханням надати ємності.

Завдяки співпраці з міжнародними партнерами наша громада отримала 70 резервуарів для збереження води, які завдяки КП «БКП» розвезли по населених пунктах старостатів, розмістивши у багатолюдних місцях: адмінбудівлях, магазинах, соціальних об’єктах тощо.

Ємності різного об'єму між 6 старостинськими округами, де проживає 6 тис. осіб, розподілили наступним чином:

•  Лисівський (з населенням у 1459 осіб) - 50 од. об'ємом 50 л, 2 од. - 500 л, 3 од. - 750 л.;

• Шевченківський (з населенням у 1285 осіб) - 5 од. об'ємом 500 л.;

• Першотравневий (з населенням у 1023 осіб) - 5 од. об'ємом 1000 л.;

• Новотроїцький (з населенням у 930 осіб) - 1 од. об'ємом 1000 л.;

• Срібненський (з населенням у 883 осіб) - 2 од. об'ємом 500 л.;

• Новоєлизаветівський (з населенням у 435 осіб) - 2 од. об'ємом 300 л.

"Велика вдячність Чеській гуманітарній організації «Людина в біді» за те, що позитивно  відреагувала на прохання нашої громади та надала ємності для води. Адже створення нормальних умов життя населення є запорукою зняття соціальної напруги", - підкреслила начальниця Управління по роботі з територіями Покровської МВА Олена Носач.