• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гуртожиток для ВПО у Покровську облаштовують сучасною технікою

eye

709

23.06.2023 16:01

Новини громад

img

У Покровській громаді продовжують створювати комфортні умови для громадян, які вимушені були покинути свої домівки. Так, гуртожиток на вул. Ольшанського, де наразі проживає 56 осіб, нещодавно поповнився новою побутовою технікою. Електроплити, пральні та сушильні машини, чайники та мультиварки передала громаді ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» в рамках програми Flexible Small Grants (FSG), що реалізується за підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги. 

Як зазначають самі мешканці гуртожитку, завдяки новим приладам  стало комфортніше та швидше виконувати побутові справи.

«Приємно, що про нас дбають. Тішусь, що без проблем можу попрати та посушити одяг. Раніше були з цим проблеми, а тепер можу не перейматися за це, до того ж, нова техніка значно економить час», - поділилась мешканка гуртожитку Олена Гаврилівна.

Проходячи повз кухню можна відчути «смачні» аромати  - це сусідка Олени, Наталія Ковальчук випробовує нову електроплиту,  готуючи справжній український борщ.  

«Раніше, коли були старі плити, на приготування борщу доводилось витрачати більше двох годин. А зараз вода закіпає менш ніж за 5 хвилин, паралельно смажу овочі. Так, за півгодини вже можна буде смакувати», - зауважила Наталія. 

Наразі техніку підключено частково, оскільки у гуртожитку тривають ремонтні роботи, зокрема облаштування душової кімнати, пральні та харчового блоку, де буде встановлено нову побутову техніку.  Роботи триватимуть до вересня.

«Покровська МВА комплексно працює над інтеграцією ВПО у нашу громаду. Одним із напрямків є надання та облаштування житла для них. У цьому нам допомагають донори: Угорська екуменічна служба допомоги та ГО "Авдіївська платформа спільних дій". Дякуємо та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю", - підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Матеріали для ремонту гуртожитку придбали за кошти місцевого бюджету. Після облаштування кімнат гуртожиток, як і сьогодні, прийматиме всіх бажаючих знайти тимчасове житло.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію