• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Заряд бодьорості та позитивних емоцій: у Покровську відзначили Олімпійський день 

eye

1126

23.06.2023 15:06

Новини громад

img

Спортивний захід, що відбувся сьогодні на стадіоні "Юність" у Покровську, приніс радість і задоволення для усіх учасників. Ця спортивна подія була організована в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, який відзначається на честь Дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. 

Участь у заході взяли працівники та тренери-викладачі Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради, а також вихованці спортивних секцій ДЮСШ м. Покровськ та ПМЦФЗН "Спорт для всіх".

Цього року гаслом Всеукраїнського Олімпійського дня стало "Україна у колі друзів. Рухаємось до ПЕРЕМОГИ заради МИРУ!".

Присутніх запросили долучитися до ранкового флешмобу, який був організований чемпіонками України з черліденгу та тренерами-викладачами зі спортивних танців Покровськ міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" - Катериною Шамрай та Аліною Репенко.

"Олімпійський день  – свято, яке є вірним показником того, що коли ми об'єднуємося, ми здатні досягти великих перемог, не лише на спортивних аренах, але й у справах миру та співробітництва. Через спорт ми можемо подолати бар'єри та зміцнити міжнародні зв'язки", - зазначив начальник з Управління сім'ї, молоді та спорту Віталій Щербинка.

Покровська МВА підтримуватиме подібні заходи й надалі, надихаючи мешканців громади до заняття спортом, підтримки українського спорту та розвитку нашої країни.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стягнення заборгованості за оренду землі та встановлення власників земельних ділянок: відбулась робоча нарада  

Фахівцями Управління земельних ресурсів та агропромислового розвитку було проведено робочу нараду з питань виконання доручень начальника міської військової адміністрації Добряка С.В.

eye

31

Новини громад

25 серпня 2025 16:00

Представники Покровської громади долучились до Конгресу освітян Донеччини  

Під час ХІ Конгресу освітян Донеччини, який проходить у Києві під гаслом «Освіта Донеччини: синергія партнерства та простір стійкості», заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова презентувала проєкт офлайн школи у м.Дніпро.

eye

75

Новини громад

25 серпня 2025 14:08

Покровський музей поповнився експонатами з фронту: уламки ворожих дронів передали добровольці

Історія твориться тут і зараз — і важливо зберігати її свідчення для нащадків. Покровський історичний музей отримав нові унікальні експонати — уламки ворожого дрона-камікадзе «Герань-2» та FPV-дронів, які були знищені на Покровському напрямку.

eye

48

Новини громад

25 серпня 2025 13:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію