• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Поліція Донеччини проводить профілактичну кампанію проти шахрайства

eye

658

23.06.2023 14:35

Новини громад

img

Майже 19 мільйонів гривень втратили громадяни за останні пів року через шахрайські дії.

Згідно з даними кримінального блоку та кіберполіції, шахраї найчастіше діють під виглядом працівників банків, продавців товарів через інтернет або використовують фішингові посилання. Боротися з цими злочинами дуже складно, особливо в умовах воєнного стану.

Один із випадків розкриття шахрая стався у Покровському районі, де 29-річний зловмисник використовував схему "дзвінок з банку". Він отримав доступ до рахунків громадян та переказував їхні кошти на свої рахунки або брав на їх ім'я кредити. Під час розслідування з'ясувалося, що злочинець причетний до 23 подібних злочинів. Це лише одна з численних схем, які шахраї використовують для виманювання грошей в умовах війни.

Шахраї не мають меж і зловживають довірою воїнів та їхніх рідних, продаючи вигадані автомобілі та амуніцію, а також збираючи гроші під приводом допомоги в розшуку зниклих захисників.  Наразі 150 справ перебувають у процесі розслідування.

Усвідомлюючи серйозність ситуації, поліція активно проводить профілактичну роботу та навчає громадян правилах кібербезпеки. найголовніше  з них – ніколи не надавайте особисту та фінансову інформацію невідомим особам чи на підозрілі вебсторінки. Завжди перевіряйте достовірність джерела та поділіться інформацією про можливі шахрайські схеми зі своїми рідними та близькими.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодь в дії: хлопці та дівчата Покровської громади прокачували підприємницьке мислення

Минулого тижня на базі Покровського спортивно-молодіжного центру у Дніпрі відбувся захід в рамках проєкту «Молодь у дії: шлях до активної громади», який покликаний об’єднати молодих людей із Покровська.

eye

26

Новини громад

30 червня 2025 13:30

В результаті обстрілу в Покровську поранена 74-річна місцева жителька

29 червня о 12:00 з боку російської окупаційної армії відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) північно-західної частини Покровська.

eye

27

Новини громад

30 червня 2025 09:20

Директорка Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова взяла участь у міжнародній конференції у Варшаві

26–27 червня у Варшаві відбулася міжнародна конференція «Стійкість. Відновлення. Майбутнє: Культура у відновленні України». Участь у заході взяла директорка комунального закладу «Покровський історичний музей» Ангеліна Рожкова.

eye

49

Новини громад

29 червня 2025 12:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію