Комісія продовжує роботу щодо компенсації за пошкоджену нерухомість у Покровську

21.06.2023 11:12

Сьогодні комісія зібралась для розгляду питань, пов'язаних з наданням компенсації за пошкодження нерухомого майна відповідно до постанови уряду №381.

В рамках засідання було розглянуто 12 заявок власників нерухомості, які були подані через онлайн-сервіс "єВідновлення" за допомогою мобільного додатку "Дія".

На засіданні було прийнято рішення про необхідність отримання підтвердження власниками пошкодженого майна довідки про відсутність судимості, без якої неможливо завантажити пакет документів у застосунку "Дія".

Комісія прийняла рішення про призупинення розгляду заяв до отримання зазначених документів.

Заступник начальника Покровської міської адміністрації Олексій Стебель нагадав, що програма "єВідновлення" доступна лише для громадян, чиї домівки були пошкоджені внаслідок бойових дій. Також він зазначив, що для тих, чиї будинки повністю зруйновані і не можуть бути відновлені, уряд розробляє окрему програму компенсації.