• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбувся сольний концерт юного вокаліста-стипендіата

eye

581

21.06.2023 09:35

Новини громад

img

У Покровській центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбувся сольний концерт учня Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича Павла Гончара - багаторазового учасника обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Окрім того, хлопець отримує обласну стипендію.

"Павлові 14 років, зараз у нього найкращій творчий період. Він має складну програму, яку виконує на повний голос", - розповіла керівниця зразкового народного театру пісні "Златиця" Ольга Овсієнко.

Найближчим часом юного вокаліста чекає фестиваль за Міністерською програмою, підготовка до якого вже розпочалась, адже очікується велика конкуренція.

Сцени Павло не боїться, вперше з сольним концертом він виступив рік тому у стінах музичної школи. Втім, як він сам каже, не всі пісні йому даються легко: "До цього концерту готувався 2 тижні. Важко було співати пісню "Ой горе тій чайці", яка виконується а капела і треба довго тримати ноту, а також "Материнську любов" - дуже емоційна".

Цього разу Павло виконав 10 пісень. За словами його рідних, друзів та наставників, запорукою його успіху є не лише його старання, а й взаємодія та підтримка вихователів. 

"Талановитий учень, який старанно вчиться та завжди виконує всі поставлені задачі. Пишаємося та бажаємо ще більших досягнень!", - підкреслила директорка музичної школи Людмила Червяковська.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію