• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розвиток ІТ-навичок: представники учнівської молоді Покровська вчилися генерувати ідеї

eye

426

17.06.2023 10:03

Новини громад

img

8 червня 2023 року відбулась щорічна літня школа «Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей», участь в якій взяли учні ЗОШ #9 та педагоги ліцею «Надія». 

Актуальні теми з економічної кібернетики та системного аналізу щорічно підіймаються на літніх школах кафедри економічної кібернетики і системного аналізу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Школа вже дев’ять років поспіль проводиться для учнів старших класів шкіл. Навчання в школі цьогоріч відбулось в онлайн форматі та зібрало понад 37 учасників. Але це не завадило відчути дружню атмосферу та зацікавленість учасників з багатьох освітніх закладів з міст Харкова, Пирятина, Покровська, Києва, Мізочу, Кривого Рогу.

Дуже приємним став факт, що виявила зацікавленість і старша аудиторія – серед учасників вчителі міського ліцею «Надія» м. Покровська.

Під час навчання учасники ознайомились з такими поняттями, як "Project Manager: ролі в IT і навички, що корисні", а також дізнавались, «Як досвід PM допомагає волонтерити". 

Особливу увагу було приділено питанням щодо управління проєктами, чим вони особливі, які сучасні інструменти потрібні та як можна застосувати методології Project Management до сучасного життя та допомоги. 

Розглядались особливості генерації нових бізнес-ідей до START-UP, ролі бізнес-аналітика в IT та ще багато іншого. 

Учасники школи дуже активно брали участь в обговоренні та у практичних кейсах з генерації ідей в IT-проєкті.

За результатами роботи відзначено активних учасників школи, зокрема,
Інгу Качан, представницю ліцею «Надія».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію