День батька у Покровську відсвяткували на футбольному полі

18.06.2023 12:00

З нагоди родинного свята – Дня батька – у Покровську за ініціативою міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» відбувся відкритий турнір з мініфутболу між татусями та синами. Так, дорослі власним прикладом змотивували юнаків дотримуватись здорового способу життя.

Усіх учасників змагання розподілили на 4 команди: юнаки 2011-2012 р.н та 2008-2009 р.н, їхні тати та працівники Управління сім'ї, молоді та спорту. У кожному з 4 матчів, що складалися з 2 таймів по 10 хвилин, між собою на полі змагалися команда дорослих та команда дітей.

Як розповів начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка, громада відзначила День батька у такому форматі вперше: "Захід цікавий, та сподобався як дітям, так і дорослим. Адже батьківська підтримка дуже важлива, та діє як стимул до досягнення висот".

У результаті турніру, кубок "Батьки проти дітей" здобули юні футболісти 2008-2009 р.н. Крім того, у кожній з команд було виділено та відзначено грамотами найкращих гравців. Усі учасники заходу отримали медалі.