• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Визначено кандидата на здобуття премії КМУ

eye

441

15.06.2023 13:46

Новини громад

img

Сьогодні, 15 червня, відбулося засідання комісії щодо визначення кандидата на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

У складі комісії – заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова, керівники Управлінь та структурних підрозділів міської ради. 
Як розповіла заступниця начальника Управління сім`ї, молоді та спорту Яна Штурхецька, прийом документів від кандидатів тривав з 25 травня до 12 червня. За цей час надійшло 4 заявки за двома напрямками. 

За напрямком «Розвиток волонтерського руху, створення та розвиток волонтерських ініціатив, спрямованих на допомогу населенню для задоволення їх продовольчих, санітарних, медичних та інших потреб в умовах воєнного стану в Україні, інших волонтерських ініціатив, спрямованих на підтримку населенню та залучення молоді до відновлення України» було подано 3 кандидати. Всі вони – працівники ПРАТ «ШУ «Покровське». 

Одну кандидатуру було подано від ГО «Ініціативний Покровськ» за напрямком «Національно-патріотичне виховання громадян, утвердження національної ідентичності громадян на основі духовних цінностей українського народу, національної самобутності, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, популяризація серед молоді служби у ЗСУ та інших утворених відповідно до закону військових формуваннях та правоохоронних органах». 

Під час засідання члени комісії ретельно розглянули кожну запропоновану кандидатуру представників активної молоді Покровської громади. 

Кожен з них – займається волонтерською діяльністю, допомагає ЗСУ та бере участь в забезпеченні обороноздатності об’єктів критичної інфраструктури та громади в цілому. 

Зважаючи на поданий пакет документів, що містив підтвердження досягнень у різноманітних сферах та цікаві ініціативи, члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Олександра Нестеренка, вчителя фізики та трудового навчання НВК №2, заступника голови ГО «Патріоти українського Донбасу» та члена ГО "Ініціативний Покровськ". 

Документи хлопця будуть направлені на розгляд у КМУ для присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію