• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську планується створення нової Молодіжної ради

eye

425

13.06.2023 16:35

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісової відбулось засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при Покровській міській раді. 

Учасники групи обговорили формування нового складу молодіжної ради при Покровській міській раді.

На засіданні було розглянуто кілька важливих питань. По-перше, ініціативна група обрала голову та секретаря. Це ключові посади, які будуть відповідати за керівництво та організацію діяльності групи. 

Крім того, члени групи визначили дату та місце проведення установчих зборів, на яких буде вирішуватися склад молодіжної ради, яка відіграє важливу роль у залученні молоді до прийняття рішень, що стосуються їхніх інтересів та розвитку громади. 

На засіданні також обговорили порядок прийняття документів, які будуть подані на установчі збори. Важливим аспектом є забезпечення прозорості та відкритості процесу, а також забезпечення рівних можливостей для всіх зацікавлених сторін.

Крім того, учасники затвердили зміст повідомлення про проведення установчих зборів. 

Шляхом залучення представників інститутів громадянського суспільства, ініціативних об'єднань та учнівського або студентського самоврядування, молодь отримує можливість впливати на розвиток свого міста та вирішення важливих питань, що стосуються їхнього майбутнього.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію