• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Транспортна дирекція “Метінвест Покровськвугілля”: 60 років успішної роботи та постійного розвитку

eye

441

12.06.2023 16:10

Новини громад

img

Нещодавно Транспортній дирекції “Метінвест Покровськвугілля”, відомому бюджетно-утворювальне підприємство, виповнилося 60 років. Це велика дата, яка свідчить про тривалу і успішну роботу цього підприємства. Наразі тут працює близько 700 людей, 600 з яких є водіями, а решта - Інженерно-технічний персонал.

Транспортна дирекція забезпечує транспортні послуги для потреб "ШУ «Покровське» та збагачувальної фабрики Свято-Варваринська. Важливою складовою роботи цього підприємства є підвіз персоналу на чотири робочі зміни, який здійснюється цілодобово, день і ніч, створює робочі місця та сприяє соціально-економічному розвитку регіону та Покровської громади.

На святковому заході з нагоди 60-річчя Транспортної дирекції були присутні Генеральний директор Метінвест Покровськвугілля Андрій Акулич, керівники Покровської громади та представники Транспортної дирекції. Керівник підприємства Денис Ачкасов зазначив:

“Всіх вітаю зі святом, 60 років це дуже важливий показник! Ми весь час працювали стабільно. Намагатимемося не забавляти темпу і надалі. Ми будемо набирати додатковий персонал, розвивати підприємство. Своєю працею наближати перемогу!».

За шістдесят років своєї діяльності Транспортна дирекція зарекомендувала себе як надійний партнер, що завжди готовий виконати свої обов'язки, навіть у важких воєнних умовах. Завдяки професійному підходу до роботи, високій кваліфікації водіїв та спеціалістів, а також застосуванню сучасних технологій у сфері автотранспорту, підприємство успішно розвивається.

Кращі співробітники отримали грамоти та подяки за свою сумлінну працю. Начальник Покровської МВА Сергій Добряк висловив подяку та щирі привітання зі святом усім працівникам підприємства:

“Вам виповнилось 60 років. Це велика та значна дата. Ви для нас надійний партнер, бюджетно-утворювальне підприємство, яке вправно сплачує податки. Сьогодні ми привітали, а також нагородили грамотами та подяками 6 найкращих хлопців, які допомагали нашій громаді і продовжують сумлінно працювати на підприємстві. Впевнений, що наша співпраця триватиме й надалі. Тож разом до перемоги!».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію