Адмінпослуги за межами ЦНАПу

12.06.2023 11:43

Фахівці Покровського ЦНАПу ефективно надають свої послуги за допомогою мобільного кейсу. Спеціалісти здійснюють виїзд до мешканців
Покровська та старостинських округів, а саме:

• хворих та за станом здоров’я не здатних самостійно пересуватись, які перебувають на стаціонарному лікуванні у  медичних закладах на території громади;
  • мешканців похилого віку від 80 років і старше;
  • багатодітні сім’ї.

Як зазначила керівниця ЦНАПу Алевтина Жук, громадяни можуть отримати консультацію спеціаліста щодо вирішення 299 питань.

"Повний перелік послуг представлено на офіційному сайті ЦНАП. Так, мешканці громади можуть обрати необхідну послугу, викликати фахівця, надати документи та з'ясувати усі питання, що їх цікавлять у вирішенні їх проблеми", - зазначила Алевтина Жук.

Додаткову консультацію з приводу виїзду мобільного адміністратора додому, а також щодо усіх послуг, які надаються у ЦНАП, можна отримати за телефонними номерами:
066-469-16-27, 099-415-46-92.

Перелік адміністративних послуг на сайті Покровського ЦНАПу