• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Культурні точки дотику між Покровською громадою та Великобританією

eye

431

12.06.2023 10:06

Новини громад

img

З 26 травня по 2 червня директорка Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова відвідала Школу сучасних мов Сент-Ендрюського університету та провела презентацію роботи Покровського музею  в англійському місті Дарем. Поїздка до Великобританії відбулась в рамках проєкту "Донбас у фокусі" університету Сент-Ендрюс, за фінансування AHRC, головним дослідником якого є Вікторія Донован, у співпраці з проєктом "Розархівування постіндустрії". 

Під час зустрічі з британськими колегами представники Покровського історичного музею обмінялись досвідом та обговорили спільні можливі проєкти. 

"На фінальному етапі семінапу були представлені індустріальні об'єкти, які можна віднести до культурної спадщини та  діяльність в рамках проєкту "Роз/архівування  пост/індустрії", в тому числі - оцифрування 25 тисяч світлин Миколи Білоконя - відомого покровського фотографа, кореспондента міжрегіональної газети "Маяк". "Фактичне збереження світлин, на яких зображені люди, місця, підприємства, події, святкування, трудові колективи Покровська, є дуже важливим та актуальним, особливо з огляду на війну", - поділилась Ангеліна Рожкова.

В рамках проєкту ділитися відеокасетами та фото запрошували й містян, які могли безкоштовно оцифрувати  матеріали з сімейного архіву.

Для представників Покровського історичного музею та Слов'янського краєзнавчого музею було підготовлено щільну змістовну програму, яка складалась з відвідування музеїв, постіндутріальних будівель, дискурсів, зустрічей та семінарів з академічною спільнотою.

"Поспілкувавшись та поділившись досвідом зі співробітниками британських музеїв, аспірантами та викладачами університету, проаналізували свою роботу і поставили нові цілі у культурному розвитку Покровської громади", - підкреслила директорка Покровського історичного музею.

У знак вдячності та популярізації української культури представникам Школи сучасних мов Сент-Ендрюського університету було подаровано стяг Донецької області з патріотичними написами.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію