• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

eye

272

09.06.2023 18:28

Новини громад

img

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів: перевірив, чи забезпечений безперешкодний доступ до них та чи сховища обладнані необхідним майном.

Під час відвідування об`єктів керівники насамперед звертали увагу на їх технічний стан, забезпечення медикаментами, питною водою, запасами їжі та місцями відпочинку. 

Сьогодні у Покровській громаді нараховується 232 найпростіших укриттів, більша частина з яких обладнана в багатоповерхівках міста. 

«Укриття розраховано на 2 будинки. Якщо буде екстрена ситуація, то тут одночасно може перебувати до 120 людей. Ключі від підвального приміщення знаходяться в 11 жителях. Крім того, кожного дня тут знаходиться людина, яка чергує", - розповіла мешканка одного з будинку в м-н «Лазурний» Євгенія.
 

Особливу увагу під час перевірки було приділено наявності аптечок, а саме переліку необхідних медпрепаратів та розхідних матеріалів. Крім того, кожне укриття має бути оснащене інформаційною табличкою з вказаними номерами відповідальних осіб. 

"Були виявлені певні недоліки та поставлені терміни для їх усунення. Ця робота триває з початку повномасштабної війни для того, щоб наші люди, коли триває повітряна тривога, відчували себе у безпеці." - зазначив Вадим Філашкін.

Нагадаємо, ще з літа 2021 року керівники Покровської громади зайнялись питанням підготовки захисних споруд до вимушеного тимчасового перебування людей у разі виникнення надзвичайної ситуації. За підтримки Покровської МВА, соціально відповідального бізнесу та гуманітарних організацій більшість укриттів вдалося забезпечити запасом води, ручним інструментом, пічками-буржуйками та аптечками.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію