• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

eye

279

09.06.2023 15:41

Новини громад

img

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному, де традиційно проходять заходи з вшанування.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Маргаритою Ідрісовою зустрілися з представниками громадських організацій "Патріоти українського Донбасу" та "Ініціативний Покровськ", вислухали активістів і обговорили з ними деталі проєкту.

"Жертовність Героїв Небесної сотні – показник боротьби за свободу та незалежність нашої держави, у якій брали участь і уродженці Покровської громади. Ми вважаємо, що про це варто пам'ятати", - поділився голова ГО «Ініціативний Покровськ» Андрій Пузіков.

Під час зустрічі молодь розповіла, що ГО "Патріоти українського Донбасу" започаткували проєкт ще у 2017 році. Ініціатором встановлення садово-паркової скульптури виступив голова благодійного фонду «Пам’яті Небесної Сотні» Андрій Павленко, який займається встановленням пам'ятних знаків по всій Україні.

Керівництво Покровської громади підтримало ініціативу молоді громади та узгодили розроблений ескіз. Передбачається, що на скульптурі буде встановлено QR-коди, перейшовши за якими можна буде прослухати та переглянути кадри з подій під час Революції Гідності.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію