• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

eye

222

09.06.2023 14:42

Новини громад

img

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

Обговорили спільну програму співпраці щодо допомоги місцевим підприємцям для відновлення або започаткування бізнесу. 

«Через повномасштабне вторгнення рф на територію України багатьом підприємцям довелось релокувати свій бізнес, свої підприємства. Ті, хто залишився – втратили клієнтів, ринки збуту та прибуток. Ми прагнемо допомогти підприємцям налагодити бізнес: відновити або переформатуватись,  запустити щось нове. Така взаємодія та підтримка буде корисною обом учасникам цього процесу», - зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Мета програми проста та зрозуміла - кредитування приватних підприємців задля створення нових робочих місць та наповнення місцевого бюджету податками. Своєю чергою, фінансова установа буде не лише надавати кредити, а й консультувати та допомагати розвивати Покровську громаду. 

«Наразі МВА розробляє програму, яку потім нададуть нам. Ми її інтегруємо, підпишемо меморандум і почнемо працювати», - зазначила начальниця Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганна Прасол. 

Найближчим часом очікується презентація програми, яка визначить механізм співпраці, заходи та проєкти, які будуть реалізовані спільно Покровською МВА і Ощадбанком у сприянні розвитку міста та підприємницької діяльності в Покровській програмі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

96

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

44

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію