• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У подарунок від столичних колег: центральна бібліотека поповнилась новими книжками

eye

205

08.06.2023 13:42

Новини громад

img

До публічної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка у Покровську надійшло 150 книжок від Київської національної бібліотеки ім. Ярослава Мудрого. 

Бібліотечна система поповнилась різножанровими виданнями, серед яких є історичні романи, художня та дитяча література, газети, журнали тощо. 

За словами директорки бібліотеки їм. Т.Г.Шевченка Кристини Тумасової, отриману літературу використовуватимуть для буккросингу, який є популярним та актуальним серед місцевих жителів.

"Книжки, що цього разу надійшли до Покровська, є подарунком від наших київських колег, і не будуть вписаними у фонді бібліотеки. Тому, їх використовуватимуть для буккросингу - безкоштовного обміну книжками. Тобто, кожен охочий може взяти з полички книжку, поклавши на її місце будь-яку іншу. Не треба повертати, підписувати чи десь реєструвати книжки", - пояснила Кристина Тумасова.

Варто зазначити, що попри війну Покровська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка продовжує працювати, і щодня надає послуги десяткам громадян, ставши центральним культурним центром. 

Очікується, що найближчим часом до Покровська надійдуть книжки в рамках проєкту "Літературний хаб". 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію