• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

eye

604

07.06.2023 16:07

Новини громад

img

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби підтримати та змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від міжнародної організації Project ESPWA.

"Ми пишаємося, що у Покровську така талановита та спортивна молодь. Хочеться, щоб діти якомога частіше посміхалися та розвивалися, тому дякуємо нашим міжнародним партнерам, благодійним організаціям за підтримку спортсменів Покровської громади", - наголосила голова Управління ГО "Гідність Донбасу" Ганна Шаповал.

Так, 277 вихованців спортивних юнацьких секцій Покровська отримали набори, які складалися з комплекту спортивного одягу та наплічника.
"У Покровській громаді діти продовжують займатися спортом, попереду на наших юних спортсменів чекає ще багато тренувань. Нова спортивна форма, яку вони отримали у подарунок, стане у пригоді нашим юним спортсменам і спортсменкам", - підкреслив начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка.

Своєю чергою, фахівці Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради відзначили ініціаторів та міжнародних донорів подяками за сприяння розвитку фізичної культури та спорту Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію