• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

eye

418

07.06.2023 15:06

Новини громад

img

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

Сьогодні, 7 червня, працівники Покровського УСЗН згідно з графіком відвідали Лисівський старостинський округ. 

"У відвідуванні старостинських округів беруть участь всі соцслужби Покровська. Так, місцеві жителі мають змогу звернутися до працівників соцслужб з питаннями щодо надання заяв про матеріальну допомогу, оформлення та отримання субсидій", - розповіла начальниця Покровського УСЗН Ірина Бонзюх.

Крім того, сьогодні мешканці Лисівського старостинського округу мали можливість скористатись послугами перукаря та медичної сестри.

Для різних груп населення також провели невеличку гімнастику. 

"Це дуже зручно для людей, оскільки в Лисівському старостинському окрузі мешкає багато людей похилого віку, яким фізично важко добиратися до Покровська. На сьогодні у нашому окрузі відкрита вакансія соціального працівника, тому запрошуємо охочих долучитися до обслуговування населення", - наголосила голова Лісовського старостинського округу Юлія Кабанець.

Працівники Покровського Центру соціальних служб постійно проводять моніторинг та з'ясовують перелік питань, які стосуються надання соцпослуг мешканцям округів. Так, сьогодні 20 жителів Лісовського старостинського округу, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали допомогу у вигляді гуманітарних наборів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію