• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

eye

369

07.06.2023 14:40

Новини громад

img

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка. 

Особливу увагу було приділено безпековій ситуації, а саме технічному стану та оснащенню захисних споруд. 

Покровська МВА спільно зі співробітниками ДСНС та інспекторами ККСН  провела рейдові огляди стану фонду захисних споруд цивільного захисту, а саме сховищ, протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів. 

Огляди проводяться для перевірки доступу до укриттів населення Покровської громади за сигналом оповіщення цивільного захисту «Повітряна тривога». Наразі здійснено огляд 234 одиниць та визнано їх придатними до використання за призначенням.

Також у Покровській громаді приводять до ладу дороги громади.

Підрядна організація "Славдорстрой" працює по вул. Гайдамацькій (від перехрестя вул.Шосейна до вул. Шмідта), також тривають роботи на вул. Добропільській - на "кільці" під шляхопроводом.

Наступні роботи плануються по вулиці Добропільська в районі заправки, та по вул. Шмідта «кільце» на з'їзді з  Мирноградського шляхопроводу.
Підрядна організація "Київдортехнологія" працює на ділянці шляхопроводу біля Станція Нова (Мирноградський шляхопровід).

Також виконують роботи по ремонту доріг в Покровську фахівці житлово-комунального відділу. 

Працівники КП "Покровськ Авто" наносять дорожню розмітку та встановлюють нові знаки як по місту, так і в старостинських округах.

Комунальники проводять заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Фахівці КП «Покровськводоканал» та «Покровськтепломережа» міняють внутрішні мережі та ремонтують обладнання. 

За словами Олексія Стебеля, повноцінно підготовлені до опалювального періоду вже 6 котелень. Роботи тривають.

Продовжується виконання заходів щодо евакуації населення громади. За минулу добу евакуйовано 6 мешканців громади, за минулий тиждень евакуйовано – 30 осіб, всього з початку повномасштабного вторгнення евакуйовано 23244 мешканців громади. 

«Надаємо допомогу мешканцям у проведенні евакуації: маломобільним громадянам при посадці до автобусів та потягу, здійснюється допомога у перенесення багажу жінкам та людям похилого віку”, - зазначив заступник міського голови Микола Шабельник. 

Інспектори муніципальної служби правопорядку проводять рейди щодо контролю за додержанням правил благоустрою та правопорядку, а також контролю за дотриманням заборони реалізації алкогольної продукції на території Донецької області на час дії правового режиму воєнного стану. Власники та продавці торговельний точок попередженні про адміністративну відповідальність. 

Маргарита Ідрісова повідомила про подовження прийому заявок на здобуття премії Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премію можуть отримати  особи віком до 35 років за досягнення у розбудові України. 

Медичні заклади працюють у штатному режимі. З 12 червня повертаються до роботи в повному складі фахівці Родинської міської лікарні. 

Для потреб місцевих мешканців Покровська громада продовжує отримувати гуманітарний вантаж, який розподіляють та доставляють за адресами представники гуманітарного штабу. 

Як повідомила Наталія Іваньо, крім місцевих мешканців, 1700 осіб-членів міської Спілки ветеранів отримають гуманітарну допомогу на 3 місяці. 

Задля охоплення всіх мешканців громади та надання їм соціальних послуг, у старостинських округах спеціалісти управління соціального захисту населення та територіального центру проводять виїзні прийоми громадян. Сьогодні подати заяви на отримання пільг, субсидій або матеріальної допомоги мали можливість мешканці Лисівського старостинського округу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію