• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стічні води проходять повз облік Водоканалу: комунальники закликають мешканців сплачувати за спожиті послуги

eye

238

07.06.2023 12:53

Новини громад

img

Аби підняти рівень сплати за водовідведення серед мешканців, які мають свердловини та скидають стічні води до централізованої системи, працівники КП "Покровськводоканал" проводять особисті зустрічі з керівниками об'єднань мешканців багатоповерхівок. 

Перша така зустріч відбулась зі старшими будинків №1,2,3,5,7,8 мкрн. Лазурний, під час якої фахівці пояснили про необхідність сплати споживачами за надані послуги.

«Зараз велике навантаження у роботі підприємства лягає на каналізаційні мережі, це приводить до постійних заторів, які за зверненнями мешканців ми одразу усуваємо, але на жаль, оплату за ці послуги підприємство не отримує. Працівниками підприємства були обстежені багатоповерхові будинки та виявлено, що свердловини проведені окремим вводом та всі стоки поступають до системи каналізації без відповідного обліку» - зазначила заступниця директора КП "Покровськводоканал".
Інна Ісаєва.

У ході розмови старшим будинків було запропоновано встановлення приладу обліку на альтернативне джерело водопостачання (свердловину).

"Мешканці можуть встановити як загальний лічильник на свердловину, так й окремі у квартирах та сплачували за водовідведення відповідно до показників лічильника", - підкреслила Інна Ісаєва.

Під час зустрічі також було обговорено питання щодо заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

"КП «Покровськводоканал» не має своїх очисних споруд, тому стічні води транспортуються до очисних споруд міста Мирноград. Процес транспортування вимагає великих витрат нашого комунального підприємства на обладнання та електроенергію. Просимо мешканців міста Покровськ сплачувати КП «Покровськводоканал» за надані послуги з водовідведення, це забезпечить сталу роботу підприємства та забезпечить якісну та оперативну роботу з усунення аварійних ситуацій на каналізаційних мережах", - зауважила Інна Ісаєва.

Передбачається, що наступна зустріч відбудеться на наступному тижні. Про точний час та дату старших будинків повідомлять інспектори ККСН.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію