• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Активна молодь Покровська взяла участь у тренінгу «Платформи та інструменти Е-демократії в територіальній громаді»

eye

169

07.06.2023 09:53

Новини громад

img

Днями в м. Полтава відбувся тренінг "Платформи та інструменти еДемократії в територіальній громаді", організований Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРООН). Представники з різних громад, зокрема з Покровської, взяли в ньому участь. 

Учасниками тренінгу стали заступник голови молодіжної ради Нестеренко Олександр та голова ГО "Ініціативний Покровськ" Пузіков Андрій. Вони активно брали участь у заняттях та обмінювалися досвідом з іншими учасниками заходу.

Під час навчання молодь отримала практичні навички щодо використання платформ та інструментів еДемократії. Ці інструменти відіграють важливу роль у забезпеченні участі громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні і підвищенні рівня довіри до місцевих органів влади. Учасники також отримали можливість ознайомитись зі стандартами та практиками е-демократії, проаналізувати проблеми, що виникають у застосуванні законодавства в цій сфері на місцевому рівні, і визначити шляхи їх вирішення. 

У результаті тренінгу учасники мали можливість розвинути компетентності з використання платформ та інструментів еДемократії. Це сприятиме запобіганню адміністративним правопорушенням, порушенням у сфері прав людини, а також поліпшить надання послуг та взаємодію місцевого населення з органами місцевого самоврядування. Завдяки тренінгу учасники навчилися також системному розробленню заходів з розвитку еДемократії на місцевому рівні.

Набуті навички учасники тренінгу зможуть використовувати для подальшого розвитку еДемократії на своїх територіях. Це стане вагомим внеском у побудову демократичного суспільства, де громадяни мають можливість активно брати участь у вирішенні важливих питань, що стосуються їхнього місця проживання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію