Всупереч пдр: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

01.06.2023 09:25

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення, поспішає далеко не кожен.

Щоб ствердити правосуддя та не допустити його безкарне ігнорування правопорушниками, державна виконавча служба здійснює заходи з примусового повернення заборгованого. Так, фахівці Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції з початку 2023 року стягнули з боржників понад 56 мільйонів гривень вчасно несплачених штрафів, зокрема:

- на Донеччині – 3,7 мільйона гривень;

- на Луганщині – 450 тисяч гривень;

- на Полтавщині – 11,2 мільйона гривень;

- на Сумщині – 8,2 мільйона гривень;

- на Харківщині – 19,1 мільйона гривень;

- на Чернігівщині – 13,4 мільйона гривень.