• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Недотримання правил благоустрою та вигулу домашніх тварин: у Покровську розглянули адмінпорушення

eye

185

06.06.2023 15:29

Новини громад

img

Сьогодні, 6 червня, під головуванням заступника міського голови Миколи Шабельника відбулося чергове засідання адміністративної комісії, на розгляд якої було винесено 2 протоколи, складених працівниками КП "Муніципальна служба правопорядку". 

Один з протоколів було складено на мешканця с. Гришине, який влаштував незаконне звалище побутового та садового сміття в балці, що знаходиться поблизу сусіднього будинку, чим порушив правила благоустрою.

Рішення комісії було одностайне – штраф у мінімальному розмірі - 340 грн.

Ще один протокол, розглянутий під час засідання, стосувався порушення правил утримання собак. Від мешканців багатоповерхового будинку неодноразово надходили скарги щодо громадянки, яка вигулює свою собаку породи вівчарка у дворі без намордника.

Розглянувши справу та враховуючи всі обставини, члени комісії прийняли рішення щодо винесення мешканці Покровська попередження.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

22

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію