• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

6 червня Україна святкує День журналіста

eye

171

06.06.2023 11:07

Новини громад

img

Під час війни ця професія набуває ще більшої значущості, журналістам доводиться працювати у надскладних умовах. В зоні активних бойових дій виконання професійних обов’язків вимагає надзвичайної відповідальності та високої фахової майстерності. Адже кожне слово, інформація чи повідомлення є важливим інструментом у наближенні Перемоги! 

Ваша професія – це професія сміливих, відважних та відданих своїй справі людей. І нехай Ваша зброя-то є слово, але воно не менш значуще в спільній боротьбі за наше мирне майбутнє! 

У нас всіх – єдиний фронт і єдина мета: Перемога. І всі ми чекаємо найголовнішу новину – про нашу Перемогу!

Бажаємо вам, шановні журналісти, об'єктивності, добрих новин, високих рейтингів. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя та здоров'я під мирним небом України!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію