• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У межах обласної акції «Чиста Донеччина» фахівці Управління сім’ї, молоді та спорту провели толоку

eye

473

05.06.2023 18:07

Новини громад

img

Таку традиційну форму праці, коли люди об'єднуються для спільної мети, в Управлінні організували заради очищення природного середовища від сміття та зайвих відходів. Учасники толоки, озброєні рукавицями, мішками та іншими інструментами, взялися за роботу з ентузіазмом та великим енергетичним запалом.

Цього разу толока була проведена біля спортивно-молодіжного центру «Факел» на локації «Активні парки - локації здорової України». В ній взяли участь тренери, працівники Покровського міського центру фізичного здоров?я населення "Спорт для всіх" та активна молодь. Під час толоки прибирали сміття, замітали та привели до ладу бруду спортивне обладнання. 

Така акція має значний вплив на загальний вигляд міста та настрій громадян. Вона допомагає зміцнювати почуття спільноти, відповідальність за своє оточення та прагнення до створення чистого та охайного міста.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію