• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У межах обласної акції «Чиста Донеччина» фахівці Управління сім’ї, молоді та спорту провели толоку

eye

374

05.06.2023 18:07

Новини громад

img

Таку традиційну форму праці, коли люди об'єднуються для спільної мети, в Управлінні організували заради очищення природного середовища від сміття та зайвих відходів. Учасники толоки, озброєні рукавицями, мішками та іншими інструментами, взялися за роботу з ентузіазмом та великим енергетичним запалом.

Цього разу толока була проведена біля спортивно-молодіжного центру «Факел» на локації «Активні парки - локації здорової України». В ній взяли участь тренери, працівники Покровського міського центру фізичного здоров?я населення "Спорт для всіх" та активна молодь. Під час толоки прибирали сміття, замітали та привели до ладу бруду спортивне обладнання. 

Така акція має значний вплив на загальний вигляд міста та настрій громадян. Вона допомагає зміцнювати почуття спільноти, відповідальність за своє оточення та прагнення до створення чистого та охайного міста.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

22

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію