• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбувся звітний концерт учнів музичної школи

eye

491

05.06.2023 11:01

Новини громад

img

2 червня у центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка відбувся звітний концерт учнів і викладачів Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича, присвячений закінченню навчального року.

Захід відбувся за підтримки заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової, яка відзначила директорку музичної школи Людмилу Червяковську подякою за сумлінну працю та вагомий внесок у культурно-мистецьке життя громади.

"Не дивлячись на війну, діти навчаються онлайн, беруть участь у конкурсах і стають лауреатами. Таких успіхів діти досягають не лише завдяки підтримці від батьків, друзів, а й завдяки Людмилі Григорівні, яка ними опікується та завжди допомагає своїм учням. Хочу подякувати всім причетним, і побажати не здаватися і продовжувати працювати. Вперед за новими досягненнями!", - зазначила Маргарита Ідрісова.

Цьогоріч музичну школу закінчують 31 випускник, з яких 14 - особисто отримали свідоцтво про закінчення.

"Дуже вдячна нашим талановитим учням та викладачам, що підготували такі цікаві та творчі виступи, наповнені українським духом. Цей рік був плодотворним, а попереду дітей чекають літні канікули, які я бажаю кожному провести весело і з користю", - підкреслила Людмила Червяковська.

Протягом року вихованці закладу взяли участь у 55 конкурсах різних рівнів, за результатами яких 110 учнів стали їх лауреатами.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію