• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Павло Кириленко: Вже сьогодні маємо бути готовими до деокупації наших територій

eye

289

03.06.2023 20:43

Новини громад

img

Низка важливих заходів, за участі представників Донеччини на чолі з начальником обласної військової адміністрації Павлом Кириленком, відбулась в суботу, 3 червня, у Дніпрі.  Тут в суботу пройшли урочистості з нагоди 85-річчя утворення Луганської області (форум «Єднання та відновлення Луганщини»). А під головуванням Віце-прем’єр-міністра Ірини Верещук - нарада з керівництвом Донецької та Луганської областей, на якій обговорювали плани невідкладних дій зі стабілізації та реінтеграції областей після їх деокупації.   

- Чіткі продумані й рішучі дії з відновлення української влади на деокупованих територіях Донеччини й Луганщини - одне з першочергових завдань, які постають сьогодні перед обласними адміністраціями, - наголосив Павло Кириленко. - Вже сьогодні маємо бути готовими до деокупації наших територій, проведення там стабілізаційних заходів, розгортання системи допомоги населенню та відновлення інфраструктури. Саме про це говорили з колегами з Луганщини - на робочих нарадах під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. 

Обговорювались і поточні проблеми, які постають сьогодні перед деокупованими громадами Донеччини й населеними пунктами, що перебувають у безпосередній близькості до лінії фронту. А до розмови про нагальні проблеми прифронтових та деокупованих громад долучилися представники міжнародних організацій, які вже не перший рік працюють на Донеччині та Луганщині, допомагаючи цивільному населенню пережити біду, яку принесли на нашу землю російські окупанти.

- Дякую пані Ірині Верещук за координацію дій з обласними структурами, дякую колегам і нашим міжнародним партнерам за роботу й підтримку цивільного населення, - зазначив очільник нашої області. - Разом ми сильніші. Впевнений: переможемо!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію