• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На вулицях Покровська встановлюють нові дорожні знаки

eye

351

02.06.2023 15:56

Новини громад

img

Для організації безпечного руху та для зручності як водіїв, так і пішоходів, фахівцями відділу транспорту проводиться робота з облаштування вулиць міста новими дорожніми знаками та оновлення пішохідних переходів (пішохідної розмітки). 

Сьогодні рух вулицями дуже жвавий, тож аби убезпечити мешканців міста від дорожньо-транспортних пригод, цієї весни за кошти місцевого бюджету було придбано 160 сучасних дорожніх знаків та фарба для оновлення дорожньої розмітки. 

«Силами КП «Покровськ Авто» виконані роботи по заміні пошкоджених та старих знаків по вул. Захисників України, Європейська та частково Центральна. За два тижні вже встановлено 100 таких об’єктів. на цих вулицях також нанесена розмітка», - розповів в.о.начальника транспортного відділу Артем Колосов. 

За словами керівника, нові знаки досить яскраві та добре помітні навіть на великій відстані. Вони мають сітловідбивальну облямівку, що дає змогу водіям вчасно знизити швидкість та зупинитись перед пішохідним переходом. 

Робота щодо оновлення дорожніх знаків та пішохідних переходів триватиме й надалі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію