• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Робоча група з перейменування вулиць та провулків розглянула черговий перелік топонімів

eye

344

02.06.2023 12:31

Новини громад

img

Під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась чергова робоча нарада, під час якої присутні обговорили питання зміни назв вулиць селища Динасового заводу і центральної частини міста. 

Перелік назв топонімів, які підлягають перейменуванню, розглянула ініціативна група, до якої увійшли керівники Покровської МВА та члени громадських організацій. Були ретельно обговорені й пропозиції, які надійшли від мешканців громади. 

Лікарі міста пропонують перейменувати вул. Руднєва на вул. Шпитальну, а вул. Майора Савельєва назвати на честь почесного громадянина Покровської громади, завідувача відділення гінекології Покровської КЛІЛ, Івана Кобця, життя якого обірвалось 7 квітня поточного року.
 

Парафіяни релігійної громади Покрови Пресвятої Богородиці "ПЦУ" виступили за те, щоб вулиця Шибанкова мала назву "Покровська". Таку ініціативу вже підтримали місцеві жителі, зібравши необхідну кількість підписів.
 

Список та концепцію топонімів, з якою визначилась ініціативна група, буде висунуто на розгляд комісії під час наступного засідання, яке відбудеться найближчим часом.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

147

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

35

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію