• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську зробили перерахунок компенсації на придбання житла ветеранам-переселенцям

eye

258

02.06.2023 10:06

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулося засідання комісії, яка розглянула заяви щодо компенсації на придбання житла особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та мають статус ВПО.

Комісія розглянула також питання перерахунку компенсації у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження 1 кв. м загальної площі житла. 

Виплати компенсації за отримання житла для внутрішньо переміщених осіб можуть коливатись від 1,5 до 3 мільйонів гривень у залежності від складу сім?ї, наявності інвалідності у членів родини та інших факторів.

Сьогодні члени комісії розглянули 3 особи додатково, а також було розглянуто 1 спірне питання згідно з листом від Мінветеранів, де немає офіційного підтвердження. Нові особи із зазначених категорій, що подали заяви на отримання компенсації, будуть внесені до реєстру.

Комісія ретельно розглянула всі юридичні питання і кожне з них було вирішено позитивно.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію