• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді розпочали займатись питанням відумерлої спадщини на землю

eye

244

02.06.2023 09:24

Новини громад

img

1 червня 2023 року під головуванням начальника управління земельних ресурсів та агропромислового розвитку Покровської міської військової адміністрації Дмитра Кюрджиєва за участі представників  сектору торгівлі та підприємництва, та сектору  контролю за охороною праці була проведена робоча нарада.

В ході наради обговорили питання продажу права оренди на земельні ділянки, шляхом проведення електронних торгів та визнання відумерлої спадщини на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, відповідно до якої земельні ділянки власники яких померли, а спадкоємці не оформили спадщину в продовж останніх 5 років, будуть передані в комунальну власність.

Після завершення вищевказаної  процедури та з метою наповнення місцевого бюджету будуть проведені електронні торги з продажу права оренди на зазначені земельні ділянки.

Також обговорили організацію створення інтерактивної карти Покровської громади до якої необхідно внести торгові точки розташовані в населених пунктах територіальної громади та додержання техніки безпеки на сільськогосподарських підприємствах громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію