• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді розпочали займатись питанням відумерлої спадщини на землю

eye

322

02.06.2023 09:24

Новини громад

img

1 червня 2023 року під головуванням начальника управління земельних ресурсів та агропромислового розвитку Покровської міської військової адміністрації Дмитра Кюрджиєва за участі представників  сектору торгівлі та підприємництва, та сектору  контролю за охороною праці була проведена робоча нарада.

В ході наради обговорили питання продажу права оренди на земельні ділянки, шляхом проведення електронних торгів та визнання відумерлої спадщини на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, відповідно до якої земельні ділянки власники яких померли, а спадкоємці не оформили спадщину в продовж останніх 5 років, будуть передані в комунальну власність.

Після завершення вищевказаної  процедури та з метою наповнення місцевого бюджету будуть проведені електронні торги з продажу права оренди на зазначені земельні ділянки.

Також обговорили організацію створення інтерактивної карти Покровської громади до якої необхідно внести торгові точки розташовані в населених пунктах територіальної громади та додержання техніки безпеки на сільськогосподарських підприємствах громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію