• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відволікти дітей від жахів війни: у Покровській громаді працювали пізнавальні локації для малечі

eye

429

01.06.2023 19:18

Новини громад

img

У наш час життя дітей перестало бути безтурботним, діти не можуть повноцінно реалізовувати свої права на освіту та відпочинок, дозвілля та родину. Аби створити атмосферу свята, Покровська МВА організувала компактні локації з фотозонами та майстер-класами по всій території громади, до яких діти могли залучитись під час прогулянки зі своїми батьками. 

"На плечі наших дітей лягло багато стресів через війну. Тому наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Адже діти - найголовніше, що мають дорослі", - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Усі заходи проходили з урахуванням безпекової ситуації в громаді та дотриманням вимог щодо обмежень воєнного стану. 

"Всупереч обставинам та ситуації, яка наразі є в країні, ми вирішили трохи розрадити і відволікти дітей від жахів війни, особливо дошкільнят. Радісно бачити, як батьки проводять час разом зі своїми дітьми. Освітяни Покровська підготували для малечі громади цікаві локації: аквагрим, рухливі танці, майстер-класи, фотозони. Діти усміхнені, їм весело, і це не може не тішити", - підкреслила завідувачка відділу освіти Любов Воротинцева. 

До підготовки локацій також долучилися представники відділу культури та громадських організацій.  Вони організували для дітей по всій громаді книжкові виставки, цікаві фотозони, настільні ігри, руханки, малюнки на асфальті, майстер-класи.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію