• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді відбувся захід до Дня захисту дітей

eye

324

01.06.2023 12:39

Новини громад

img

Прихід літа асоціюється із дитячим святом. Це не просто ще один привід для веселощів та розваг малечі, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дітей, щоб вони росли здоровими та щасливими, мали можливість вчитися і займатися улюбленими справами.

У Покровській ТГ до Дня захисту дітей керівники громади за святковим чаюванням поспілкувалися з трьома категоріями діток: які мають інвалідність, з родин матерів-одиначок та з сімей, один з членів якої має статус загиблого. 

Разом із заступницею начальника Покровської МВА Наталією Іваньо та військовими Донецької окремої бригади сил територіальної оборони були обговорені питання оздоровлення дітей, їхнього навчання, створення простору для дозвілля та ін. 

«Діти - це наше майбутнє і вони повинні бути захищеними. Головна задача батьків - зробити їх щасливими. В умовах повномасштабної війни багато дітей залишилось без домівок, рідних, друзів, і їм дуже важко емоційно та фізично. Ми маємо їх підтримувати та оберігати. Сьогодні приїхали з подарунками, привезли фрукти, солодощі та іграшки, а для дорослих - гуманітарні набори", - зазначила начальниця групи ЦВС Донецької окремої бригади сил територіальні оборони Маргарита Полєсовая. 

З міркувань безпеки, на святкові заходи до Дня захисту дітей малечу збирали невеличкими групами. Тим, хто не зміг прийти, подарунки обов’язково будуть доставлені додому.

“Дуже приємно, що багато людей також бажають привітати дітей пільгових категорій.  І не зважаючи ні на що, ми - дорослі - повинні зробити все, щоб діти були радісними та усміхненими, і наблизити цим нашу перемогу”, - зазначила начальниця Покровського УСЗН Ірина Бонзюх.

На цей час у Покровській громаді 61 особа має статус члена родини загиблого. Серед них є  діти. Аби надати підтримку таким сім'ям, Покровська МВА виплачує одноразову допомогу в розмірі 50 тисяч гривень. 11 родин вже отримали гроші, документи інших опрацьовуються і виплати будуть нараховані найближчим часом.

Аби кожна дитина у Покровській громаді відчула себе щасливою та захищеною, міська військова адміністрація проводить ряд заходів, а особливу увагу приділяє реалізації програм з оздоровлення дітей. Наразі з бюджету вже виділено 1 млн 700 тис. грн для дітей пільгових категорій, які дійсно цього потребують. 

“Перед нами стоїть питання відпочинку дітей, щоб вони відвідали літні табори. Також шукаємо змогу надати дітям з інвалідністю можливість відпочити з батьками. Але насамперед, увагу приділяємо захисту та збереженню життя та здоров'я дітей і наших мешканців”, - розповіла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо. 

Вона додала, що наразі очільник Донецької ОДА Павло Кириленко опікується евакуацією дітей з зони бойових дій. Війна поруч з нашою громадою, тож треба слідкувати за сигналами повітряної тривоги й за тим, щоб уберегти малечу від вибухонебезпечних предметів.

“Наші діти мають право залишатися просто дітьми, мати щасливе дитинство та бути захищеними. Дуже велика подяка батькам, які знайшли час і дали діткам змогу побути в дитячому осередку, поспілкуватись. І сьогодні присутні на заході наші добрі янголи-охоронці - наші військові, які з любов’ю зібрали подаруночки. Дітки це наше майбутнє, які будуть робити нашу країну державою незалежною та відомою в усьому світі», - підсумувала святковий захід заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

64

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію