• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні міжнародне суспільство відзначає День захисту дітей

eye

1154

01.06.2023 08:30

Новини громад

img

Це свято було засноване як нагадування про дотримання прав маленьких громадян миру, але українські діти зараз потребують всіх форм захисту, й фізичного також. 

російські нелюди сьогодні вночі влаштували ракетну атаку на столицю, в результаті якої загинуло дві невинні душі. Вбили  дітей, які мирно спали у своїх домівках.

Ворог вбиває українських захисників, лишаючи дітей сиротами, ворог краде й вивозить маленьких українців, прикриваючись брехливими «добрими намірами», ворог калічить, гвалтує та вбиває наших дітей. 

Ми щодня повинні заявляти про це, нагадувати світовому суспільству про воєнні злочини росії, які неможливі у цивілізованому світі.  

Діти цілком залежать від дорослих, тому зробіть все, аби захистити їх. У наших дітей повинно бути дитинство, повинно бути майбутнє.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

145

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

35

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію