• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні міжнародне суспільство відзначає День захисту дітей

eye

514

01.06.2023 08:30

Новини громад

img

Це свято було засноване як нагадування про дотримання прав маленьких громадян миру, але українські діти зараз потребують всіх форм захисту, й фізичного також. 

російські нелюди сьогодні вночі влаштували ракетну атаку на столицю, в результаті якої загинуло дві невинні душі. Вбили  дітей, які мирно спали у своїх домівках.

Ворог вбиває українських захисників, лишаючи дітей сиротами, ворог краде й вивозить маленьких українців, прикриваючись брехливими «добрими намірами», ворог калічить, гвалтує та вбиває наших дітей. 

Ми щодня повинні заявляти про це, нагадувати світовому суспільству про воєнні злочини росії, які неможливі у цивілізованому світі.  

Діти цілком залежать від дорослих, тому зробіть все, аби захистити їх. У наших дітей повинно бути дитинство, повинно бути майбутнє.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

22

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію