• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді збирають базу даних підприємців

eye

195

31.05.2023 16:31

Новини громад

img

Сектор торгівлі і підприємництва Покровської міської ради веде системну роботу, спрямовану на створення сприятливих умов взаємодії громадян, суб’єктів господарювання та влади. 

Так, для налагодження ділових контактів у травні поточного року було сформовано інтерактивну карту Покровської громади, до якої вже внесено 226 підприємців. Про це під час апаратної наради розповіла завідувачка сектору торгівлі і підприємництва Яна Маньковська.

"У травні поточного року відбулась зустріч робочої групи по розробці спеціальної програми для підприємців, до якої долучились 11 власників бізнесу. Наразі налагоджено інформаційний обмін між владою та бізнесом шляхом розповсюдження в мережі інформації про бізнес можливості, грантові програми для стимулювання бізнесу в умовах війни, гранти для започаткування бізнесу. Вся інформація була опублікована на вебсайті та сторінці Facebook", - зазначила Яна Маньковська.

Окрім того, з підприємцями Покровської громади проводяться інформаційно-роз'яснювальні роботи щодо дотримання чинного законодавства. 

“Було розроблено Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків на території Покровської громади. Також були внесені зміни до інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, щодо погодження на розміщення об'єкта виїзної (виносної) торгівлі” - розповіла Яна Маньковська.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію