• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

КП «Покровськводоканал» продовжує заміну водопровідних мереж в Покровській громаді

eye

166

31.05.2023 14:33

Новини громад

img

Від Міжнародного Комітету Червоного Хреста на потреби нашої громади були отримані необхідні матеріали для запланованого поточного ремонту. Наразі проводиться заміна трубопроводу по вул. Академіка Корольова від буд. 43 до буд. 89, загальною довжиною 495 м.

На цей час вже завершено роботи з розкопки траншеї розміром 100 х 0,4 х 1,2 метра  за допомогою екскаватора. У процесі робіт було також проведено демонтаж старого перекриття та кільця водопровідного колодязя.

Додатково були прокладені труби з поліетилену (ПЕ) діаметром 75 мм та загальною довжиною 290 метрів, а також труби діаметром 63 мм ПЕ довжиною 6 метрів для з’єднання переходу. Ці заходи були прийняті з метою встановлення нової системи водопостачання.

У найближчому майбутньому планується облаштування двох нових водопровідних колодязів, що є важливим кроком у покращенні інфраструктури. Ці колодязі будуть забезпечувати доступ до води та утримувати водопровідні труби, забезпечуючи їх безперебійну роботу.

“До нової лінії трубопроводу надалі буде перепід'єднано 32 абоненти. Паралельно ведуться роботи з благоустрою території, зворотна засипка, планування, вивіз залишкового ґрунту. Роботи наразі ще тривають. Після завершення робіт, жителі будуть мати доступ до надійного та якісного водопостачання, що позитивно вплине на їхнє повсякденне життя.” - розповів директор КП «Покровскводоканал» Руслан Ліннік.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

22

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію