• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Павло Кириленко: "Покровська громада не залишиться без води"

eye

212

30.05.2023 16:45

Новини громад

img

Про ситуацію з водопостачанням на території Покровської громади розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко під час брифінгу, який відбувся сьогодні, 30 травня.  

“Ми розуміємо яка біда сталась після того, як ворог влучив в один з об’єктів водозабезпечення з Карлівського водосховища, втім ми працюємо над його відновленням. Паралельно ми будемо використовувати декілька джерел водопостачання. Одне з таких джерел - це очистка шахтних вод. Зараз ведуться пусконалагоджувальні роботи, відбудеться наповнення резервуарів. Також будуть використані свердловини, яких зараз 735 на території Покровського району.  Є можливості для їх збільшення”, - сказав очільник області.

Начальник Донецької ОВА також зазначив, що на території Покровської громади вже створено додаткові резервуари з очищення шахтних вод.

"Після запуску насосної станції буде відбуватися закачка шахтних вод, після чого вони пройдуть лабораторне дослідження на хімічний склад. Після запуску системи населення зможе використовувати цю воду як технічну", - розповів Павло Кириленко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію